Aktualności sportowe

Po długiej przerwie dobrze było ponownie zobaczyć dzieci na boiskach piłkarskich. W Dzień Dziecka, 1 czerwca zorganizowaliśmy IV edycję turnieju piłki nożnej. W rozgrywkach wzięło udział 16 drużyn w liczbie około 160 dzieci, w tym wiele klubów trenujących na Żoliborzu.

W sobotę, 26 września na terenie Szkoły Podstawowej nr 92 przy ul. Przasnyskiej 18A odbyła się V edycja Turnieju Piłkarskiego im. Jędrka Szwajkerta. Dzięki sprawnej organizacji udało się podtrzymać tradycję i zorganizować żoliborski memoriał pamięci małego Jędrusia, który zginął w Powstaniu Warszawskim.

W sobotę 5 września 2020 roku w godzinach 10.00-15.00 odbędzie się II edycja Turnieju Piłkarskiego o Puchar Marymontu. W rozgrywkach mogą wziąć udział amatorskie drużyny piłkarskie. Turniej jest przewidziany dla osób pełnoletnich oraz młodzieży po ukończeniu 15-tego roku życia (za pisemną zgodą opiekunów prawnych). Wydarzenie jest organizowane w ramach realizacji projektu z budżetu obywatelskiego.

W styczniu odbyły się finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym. Znakomicie zaprezentowała się w nich reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 68 im. Artura Oppmana, która w kategorii dzieci wywalczyła brązowy medal.